Aktualności

Kto zdobędzie diamenty 2020 ?

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do 14. edycji prestiżowego konkursu meblarskiego „Diament Meblarstwa” organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 października br., tradycyjnie już w 21 kategoriach produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. Natomiast w kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą bezpłatnie zgłaszać swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

KONKURS SKŁADA SIĘ Z 5 ETAPÓW

ETAP 1: cena promocyjna

3 czerwca – 31 lipca 2019 – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT

 

ETAP 2: cena regularna 

1 sierpnia – 14 października 2019 – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.790 zł + 23% VAT

 

ETAP 3: głosowanie kapituły

21-28 października 2019 – głosowanie kapituły konkursowej

 

ETAP 4: nagrodzeni

30-31 października 2019 – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu

4 listopada 2019 – opublikowanie wyników na stronie konkursowej

 

ETAP 5: gala konkursowa

grudzień 2019 – uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie (Warszawa)

Wyboru laureatów dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Na potrzeby konkursu wydany zostanie katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” https://www.facebook.com/BIZNESmeble i konkursu „Diament Meblarstwa” https://www.facebook.com/diamentmeblarstwa/

Patronami Honorowymi i Medialnymi 14. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co wiąże się z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 14. edycji konkursu.

SIĘGNIJ PO DIAMENT! ZWIĘKSZ WARTOŚĆ SWOICH PRODUKTÓW!